Important contacts

Iruzkinak desaktibatuta daude Important contacts sarreran
ZUZENDARITZA BATZORDEA: 

Zuzendaria: Olatz Oñate
Ikasketa burua: Lorea Zabala
Idazkaria: Josune Altuna

Idazkaritza: 943 21 57 54 
Email: zuzendaritza@aieteikastetxea.com

 

AMPA: ampa@aieteikastetxea.org
Presidencia:  lacavera243@yahoo.com
Vicepresidencia: nereafedz@gmail.com
Secretaría: mariapellicer@hotmail.com
Tesorería:  ampa@aieteikastetxea.org
Formación padres: lacavera243@yahoo.com
Extraescolares:  lacavera243@yahoo.com
Deporte escolar: joserradi@lasalledonostia.com
Guardería:  mari.feli.gonzalez@gmail.com
Convivencia: sonia.bihurri@gmail.com
Patio: estitxu.azpiazu@gmail.com
Medioambiente: quim.jornet@gmail.com
Tamborrada: marisacadenasl@gmail.com
Montaña: joserradi@lasalledonostia.com
Fiestas: mariapellicer@hotmail.com

KURTSOAK:

HH2 Naiara Vegar eta Txus: naiaravegar@aieteikastetxea.com                                                                                       txus@aieteikastetxea.com
HH3 Karmele: karmele@aieteikastetxea.com
HH4 Loli: loli@aieteikastetxea.com                               
HH5 Mila: mila@aieteikastetxea.com
LH1-2 Nerea: nerea.b@aieteikastetxea.com
LH3 Olatz Oiartzabal: olatzoiartzabal@aieteikastetxea.com
LH4 Aitzol: aitzol@aieteikastetxea.com
LH5 Arantza: arantza.i@aieteikastetxea.com
LH6 Mari Asun: mariasun@aieteikastxea.com

© 2018 Aiete Ikastetxea Centro de Enseñanza Público